Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-10-13

Michel Birbaek JEI GYVENIMAS - PAJŪRIS, TAI MOTERYS - JŪRA

Publikuota: knyga

Kiek ateities kainuoja praeitis?

Vyriškai lengva literatūra, bet puikiausiai tinkanti ir moterims.

Scenaristą palieka jo mylimoji. Be to, ji dar superžvaigždė, kurios atvaizdas jam bado akis kone ant kiekvieno kampo. Tai knygos pradžia pilna vyriško liūdesio, net verksmo, nevilties ir alkoholio. Paskui laimės ir meilės paieškos, ir galiausiai - tratam tadam - laiminga pabaiga. Tai vienintelis man nepatikęs dalykas. Nes atrodo, kad rašytojas bandė pritemti pabaigą prie skaitytojų norų, bet bent jau viena skaitytoja laukė kai ko kito.

Viršelio nuotraukoje autorius atrodo labai patrauklus vyriškis, o iš kelių biografijos sakinių aišku, kad romanas parašytas remiantis asmenine patirtimi. Tikiuosi, tikroji pabaiga buvo tikrai laiminga.

Tai, kad filmai yra neišvengiamybė, kuria kai kurie kanalai užpildo pertraukėles tarp reklamų blokų, kiekvienam filmų mėgėjui bus smūgis į veidą, bet toks jau nūnai tas TV verslas.

Jei tabletė apsaugo 98 procentais, tai su tokiu kvapu ji šiandien saugi visu šimtu. Kvapas iš burnos - pats geriausias ekologinis kontraceptikas.

Leo visada sako, ką galvoja. Todėl daug ir nekalba.

Patiko (0)


Atgal į: Michel Birbaek JEI GYVENIMAS - PAJŪRIS, TAI MOTERYS - JŪRA