Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2015-03-14

Charles Bukowski PAŠTAS

Publikuota: knyga

Saugūs? Saugus gali būti ir kalėjime. Trys kvadratiniai metrai, nereikia mokėt jokios nuomos, jokių komunalinių paslaugų, pelno mokesčių ar alimentų. Jokių privalomų transporto draudimo mokesčių. Jokių visuomeninio transporto išlaidų. Nė vienos baudos už vairavimą neblaiviam. Nė vienos nesėkmės žirgų lenktynėse. O mainais - nemokamos medicinos paslaugos, draugiška vienminčių kompanija, bažnyčios dėmesys, nuolatinis sekimas, nemokamos laidotuvės.

Galbūt vienintelė priežastis, kodėl kartas nuo karto skaitau Bukovskio knygas, yra  noras pažinti ir bent kiek suprasti man visai nesuprantamą ir nepriimtiną gyvenimo būdą. Na, aš suprantu, kaip galima be perstojo gerti, mylėtis, kentėti nuo pagirių, šiek tiek bandyti dirbti ir paskui vėl gerti savaitę, gal mėnesį, bet tik ne metai po metų. Tai ne tik kad man visai nepriimtinas gyvenimo būdas, bet ir visai nesuprantamas, visai nepatrauklus. Bet apie tai skaityti visai smagu. Knyga ne tik patiko. Net šiek tiek keista, kad apie tokius dalykus galima parašyti tokią gerą knygą.

Vargais negalais apsirengiau, nuslinkau į vonią, prasikrapščiau akis ir susišukavau plaukus. “Gerai būtų, jei ir šitą fizionomiją galėčiau susišukuoti, - galvojau spoksodamas į veidrodį. - Deja, neįmanoma.”

Patiko (0)


Atgal į: Charles Bukowski PAŠTAS