Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-04-11

John Virapen ŠALUTINIS POVEIKIS: MIRTIS. IŠPAŽINTYS IŠ FARMACIJOS VIRTUVĖS

Publikuota: knyga

…kas išlieka, tai pamokymai, tokie kaip katalikų kunigų, - tvirti, paprasti ir veiksmingi.

Prieš pradedant skaityti buvau įsitikinusi, kad nesužinosiu nieko naujo ir manęs niekas nenustebins. Truputį klydau. Šiek tiek naujo, šiek tiek sukrėtimo, šiek tiek pamąstymų, šiek tiek klausimų.

Nežinau, ar tokią knygą galima kam nors rekomenduoti. Ir manau, kad skirtingi žmonės joje perskaitys skirtingus dalykus. Aš nesijaučiu gerai. Panašiai kaip po bulvarinių naujienų skaitymo. (Į galvą įkyriai lenda žodis - pornografinių).

Tenka pripažinti, kad visi esamieji poreikiai yra patenkinami. Norint parduoti savo naują produktą, pirmiausia tenka sugalvoti ir išpopuliarinti poreikį jam. Ir tai piktina bei šokiruoja, kai tokie metodai pritaikomi sveikatos apsaugos sistemoje.

Aš manau, kad vaistinėje pinigus mokantis žmogus perka kažką, kas jam padės jaustis geriau. (Ar bent jau jis tuo tiki). Bet kartais tenka susidurti su pacientais, norinčiais maišo vaistų, su nuolaida ir kuo daugiau. Tada svarstau, ar farmacijos pramonė juos tokius sukūrė, ar ji tik prisitaikė tenkindama jų poreikius?

Sudėtingi žmonių santykiai yra supaprastinami iki taikomosios chemijos, kurios tikslas pažadėti laimę piliulėje.

Patiko (0)


Atgal į: John Virapen ŠALUTINIS POVEIKIS: MIRTIS. IŠPAŽINTYS IŠ FARMACIJOS VIRTUVĖS