Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2012-11-17

Gustavo Almard ARKANZASO TRAPERIAI

Publikuota: knyga

Jūsų motina gyvena išimtinai širdimi - kūno kančios neveikia.

Pagaliau visa mano biblioteka vienoje vietoje. Tik anksčiau galvojau, kad ji įspūdingesnė. Bet dabar, kai iš tėvų parsigabenau savo paauglystės knygas, ir lyg ir viskas jau savo vietoje - pasirodo, kad nieko įspūdingo. Knygoms vietos turiu dar daug.

Tvarkydamasi kelias atidėjau - noriu perskaityti iš naujo - ir ši viena iš jų. Nes visiškai neprisiminiau, apie ką ji, sudomino siužetas, ir knygelė plona.

Bet skaitant kelis kartus norėjau mesti - baigiau, nes smalsu buvo, kokia pabaiga, ir jau sakiau - tai plona knygelė. Piktino tie aspektai, kurie, kai skaičiau pirmąjį kartą, tikriausiai neužkliuvo, ar net gi nebuvo pastebėti. Kaip mylinti motina gali palikti aštuonis vaikus dėl vieno? Pagyvenęs generolas temtis į prerijas neaiškiais tikslais šešiolikmetę dukterėčią? Kodėl indėnai - tokie protingi, teisingi, drąsūs, puikūs kariai - vis nepastebi lemtingos smulkmenos, ir todėl pralaimi baltaveidžiams priešininkams? Ir meilės istorija - kai be jos - tokia naivi ir nekalta.

Gal tikrai nereikėjo skaityti…

Patiko (0)


Atgal į: Gustavo Almard ARKANZASO TRAPERIAI