Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-06-18

Henry Miller OŽIARAGIO ATOGRĄŽA

Publikuota: knyga

Sumaištis - žodis, mūsų išgalvotas pavadinti nesuprantamai tvarkai.

Pasiėmiau šią knygą važiuodama atostogauti, todėl pasirinkau senesnį leidimą, kadangi jis kompaktiškesnis. Priešlapyje pabrėžiama, kad knyga buvo uždrausta už pornografiją. Manau, 1994 metais taip bandyta privilioti skaitytojus. Vis dėlto, ieškantiems tokio tipo skaitinių šios knygos nerekomenduočiau.

O negalėjo jis pakęsti tamsios mėsytės. Stebėdavosi ir piktindavosi pamatęs mane bastantis su Valeska. Sykį paklausė mane, ar ji ne per aštraus kvapo. Atsakiau, jog man tokia ir patinka, - aštraus kvapo, su gausybe padažo.

Kadangi knyga be paveikslėlių ir pasikalbėjimų (Ak, ta Alisa…), skaityti gali būti nelengva. Kai kurie puslapiai susiskaito labai greitai, o kai kada ne visai.  Pradedi juos skaičiuoti, - kiek dar liko? Praleisti būtų ne lygis - tokia knyga, kad tada kiltų klausimas, kam iš viso skaitai. Perskaičiau, praplėčiau akiratį, bet daugiau - arba po kelių metų arba niekada.

Bet visuomet ką nors kaldavo, visad stengėsi lavinti savo protą. Pavyzdžiui, paimdavo didįjį žodyną ir, kiekvieną dieną išplėšdamas iš jo po puslapį, pamaldžiai skaitydavo pakeliui į įstaigą ir į namus.

Čia apie mane.

Patiko (0)


Atgal į: Henry Miller OŽIARAGIO ATOGRĄŽA