Pagrindinės silpnos moterų sveikatos priežastys yra tylėjimas, ramumas ir korsetai; todėl išmokite dainuoti ir šokti ir niekada nesisekite ankštų korsetų.

Kodėl ėmiausi šios knygos? Norėjau paskaityti apie seksą. Viršelis tai labai dosniai žada. Bet jei ir jūs ieškote tokios literatūros, tai dar ieškokite. Nes mano lūkesčių knyga nepatenkino.

Antras ne mažiau dosniai žadamas dalykas buvo moters atvirumas. Didesnis už atvirumą su pačiais artimiausiais žmonėmis. Tai šito aš nesupratau. Nes patys artimiausi žmonės apie mane žino viską. Arba ne. Bet to, ko nežino, aš ir nejaučiu jokio poreikio atskleisti. Netgi dienoraštyje, ar juo labiau knygoje. Čia panašiai lyg paprašytų parodyti savo žarnas. Tikrai per didelis atvirumas.

Tie, kurie valgo per daug, turėtų žinoti, kad apiplėšinėja tuos, kurie tiek neturi.

Knyga parašyta vienaskaitos antruoju asmeniu. Tokį rašymo būdą teko rasti tik Petro Dirgėlos “Benamių knygų” romane “Litorina, Litorina”. Gal žinote daugiau?

Tu prisimeni keistą ir gražų žodį: limeransas - psichologijos terminas, reiškiantis viską nustelbiančią meilę, būseną, kai jautiesi tarsi paveiktas narkotikų.

Patiko (0)

Rodyk draugams