Kai paskaitai komentarus, atrodo, kad tai daugiausiai skaityta pati prasčiausia knyga. Dar labiau keista, kai piktinamasi jos nepadorumu, nors niekas neslepia, kad tai erotinis romanas.

Reklama ir man padarė įtaką. Kai tik pradėjo skelbti romano pasirodymą Lietuvoje, nusprendžiau, kad neskaitysiu. Nes nenoriu. Bet nuolat pasiekiančios žinutės, pikti komentarai, svarstymai, kas vaidins knygos ekranizacijoje - tai negalėjo nedaryti įtakos ir žadino smalsumą.

Taigi perskaičiau.

Ir tikrai nedrįsčiau sakyti, kad tai labai prasta knyga. Gal klasikine ir netaps - bet tiek smerktinų nuomonių irgi nenusipelnė. Man buvo smagu ir įdomu skaityti, nors pabaigoje sekso scenas ir norėjosi praleisti. Daug įdomiau buvo tai, kas vyko tarp jų. Patiko, kaip pagrindinė herojė, norėdama apibūdinti savo nuotaiką, vartoja išsireiškimą - mano vidinė dievaitė. Ji šoka ir ploja rankomis, ji slepiasi už sofos, ji žiūri suraukusi antakius. Tik kai tai pabandžiau pritaikyti sau - nieko neišėjo. Bet juk ne viskas, kas tinka Anastazijai Stil, turi tikti skaitytojai.

Kitų dalių neskaitysiu. Bent jau taip manau šią akimirką.

Patiko (0)

Rodyk draugams