- Senelis mano, kad kilmingiesiems netinka verslas.
- Pasakyk savo seneliui, kad iš kilmės duonos nevalgysi, tegu įsikiša ją sau į subinę.
Berniukas buvo girdėjęs tą nepadorų žodį tik iš šeimos vežėjo, iš Tenerifės kalėjimo pasprukusio madridiečio, kuris nežinia kodėl taipgi dėjo skersą ir išilgą ant Dievo ir pieno.
-Liaukis maivęsis, vaikeli, juk žinai, kad kiekvienas turi subinę! - vos nemirdama iš juoko, sušuko Paulina, išvydusi sūnėno veido išraišką.
Kažkada toks dalykas, kaip pastraipos, man atrodė visiškai nereikalingas dalykas. Mano mokykliniai rašiniai turėdavo tris pastraipas: įvadas, dėstymas, pabaiga. Kai rašydavau juodraštyje, tai nesivargindavau netgi šias dalis atskirti. Man gražiausias ir labiausiai patinkantis mano rašto darbas buvo prirašyti puslapiai nuo vieno iki kito krašto nepaliekant nei vienos tuščios eilutės. Tiesa, aš paskui tų savo darbų niekada neskaitydavau. Dabar žinau, kad net nuobodžiausias tekstas skaitosi visai kitaip, kai kiekvienas sakinys prasideda iš naujos eilutės.
Bet  šie mano pamąstymai čia visai netinka. Daugybė puslapių, kur nėra nei paveikslėlių, nei pasikalbėjimų (taip sakė Alisa), bet visai nenuobodu skaityti. Manau, kad kai rašiau kažkada savo raštus, užpildydama lapus nuo krašto iki krašto, irgi maniau, kad tai taip pat lengva ir įdomu skaityti. Dabar turiu pripažinti, kad nelemta man sukurti tokį grožį, kokį kuria ši rašytoja…
Meilė - tai nevaržomas jausmas, kuris užsidega ir išblėsta kaip kibirkštis. Jai gresia tūkstančiai pavojų, ir jeigu sutuoktinių pora ją puoselėja ir stengiasi išsaugoti, ji išlieka, veši kaip medis, teikia pavėsį ir duoda vaisių, tačiau taip esti tik tada, kai stengiasi abu.

Rodyk draugams