Iš prigimties Tripas Fonteinas buvo apdovanotas diskretiškumu, kurio pasižymėjo tik geriausi  pasaulio meilužiai ir suvedžiotojai, kur kas geresni už Kazanovą, nes po savęs nepaliko dvylikos tomų memuarų, o mes nė nenutuokėme, kas jie tokie buvo.

Pirma noriu pasidalinti nuostaba, kad kita šio rašytojo knyga “Midlseksas” Lietuvoje atsidūrė tarp nukainuotų knygų. Buvau tikrai labai didžiai nustebusi. Nes kažkada ją perskaičiau su dideliu malonumu, ir iki šiol man tai yra viena geriausių kada nors skaitytų šeimos istorijų.

“Jaunąsias savižudes” pamačiau bibliotekoje jau išsirinkusi knygas tarp kažkieno ką tik grąžintų knygų. šį kartą tikrai turėjo įtakos užrašas virš rašytojo vardo - tarptautinio bestselerio MIDLSEKSAS autorius.

Knyga parašyta daugiskaitos pirmuoju asmeniu, ir pradžioje svarsčiau - o kas tie mes? Kaimynai, policininkai, draugai, giminaičiai? Vėliau tampa aišku, ir turiu pasakyti kad toks pasirinktas pasakojimo būdas - tai didžiausias šios knygos privalumas ir išskirtinumas.

Ir nors visi veikėjai atrodo pakankamai realūs, ir gali pritarti, jog tokia istorija galėjo kažkada kažkur nutikti, mano apibūdinimas perskaičius knygą - fantastinis romanas. Ir toks mišinys (realumo ir neįtikinamumo) - tai dar vienas privalumas ir išskirtinumas.

Patiko (0)

Rodyk draugams