…vienatvei pasmerktame gyvenime pasitaiko retų akimirkų, kai greta tavo sielos netikėtai nusileidžia kita, kaip kad žvaigždės kartą per metus paglosto žemę.

Viena iš labai giriamų ir rekomenduojamų šių laikų knygų. Dėl nuostabios kalbos, feministinio požiūrio, puikiai panaudotos graikų legendos. Patiko, bet gal nebūčiau linkusi su visais bendru choru aikčioti, kokia nuostabi knyga. Nes rašytoja nieko naujo neišgalvojo - tik mūsų dienų kalba papasakojo senovės graikų mitą. Giriama feministinė interpretacija - bet kaip gali būti kitaip, kai viena moteris atsiduria prieš vyrus. Ir netgi ne kaip maištininkė kovotoja. Ji tik įsimylėjusi moteris bandanti surasti savo laimę. Dzeusui reikėjo ne ištremti Kirkę į Ajają, o ištekinti už Gliauko - ir šios istorijos nebūtų buvę. O pabaiga buvo šiek tiek netikėta, bet labai gera.

- Kartą, dar jaunystėje, nugirdau mūsų rūmų gydytojo žodžius. Jis sakė, kad o parduodami vaistai tėra akių dūmimas. Anot jo, daugelis žaizdų užgyja pačios, jeigu tik duodi joms laiko.

Patiko (1)

Rodyk draugams