Taip galėjo nutikti tik Amerikoje. Apie JAV daugiausia žinau iš knygų, bet tos žinios nedaro šios valstybės mano svajonių šalimi. Fanatizmo visur yra, ir visame pasaulyje jis gali įgauti visokiausias formas, bet atrodo, kad tik Amerikoje bent laikinai galimas variantas - visi lygūs, visi nelaimingi.

Kartu skaitant kyla pyktis - kodėl vyras laikomas žmogiškesniu už moterį? Juk jautis nėra jautiškesnis už karvę, vilkas nėra vilkiškesnis už vilkę, o paršas paršiskesnis už kiaulę? Žinau, žinau - skirtingas kūnas, todėl skirtinga paskirtis ir pareigos ir panašus mėšlas. Bet kodėl vyras yra laikomas tokių fanatikų viršesniu, kodėl jo žodis paskutinis, kodėl moteris turi paklusti? Kai vyras gali nuspręsti, ką moteris turi ar gali daryti su savo kūnu, su protu ir mintimis.

Ir dar tas noras daugintis! Normaliomis sąlygomis tai suprantama. Bet kai sąlygos nepalankios? Svarbu bet kokia kaina palikti palikuonių, nesvarbu kaip jie gyvens tam nepritaikytame pasaulyje. Nors jei daugiau žmonių mąstytų kaip aš, jau seniai žmonija būtų išnykusi.

Galėtum netgi pasirūpinti, kad jie patektų į rojų. Tu juk dėl to mums ir reikalingas. Pragarą susikuriam patys.

Patiko (1)

Rodyk draugams