Kadangi knyga paimta iš bibliotekos, tai perėjusi ne per vienas rankas. Atrodo, kažkuriam iš skaitytojų ji įėjo į privalomos perskaityti literatūros sąrašą. Paraštės pilnos pastabų, tik kažkodėl angliškai. Ties vienu gamtos aprašymu su saule radau parašyta twilight. Oho, šitokio būdo kartotis žodžius aš dar nežinojau!

Knygą labai gerai apibūdina skyrių, pavadintų fazėmis, pavadinimai - mergaitė, jau nebe mergaitė, vėl atgijusi, pasekmės ir taip toliau… Kaip ir aišku apie ką knyga, ar ne?

Jei rašytoja moteris, tai jos pagrindinis herojus dažniausiai būna tobulas. Kurio net ydos yra patrauklios. Nes to dažniausiai reikia ne herojui, o siužetui. Jei rašytojas vyras, tai jo net pats pačiausias herojus turi ydų, kurių nereikia net siužetui. Gal Hardis ir nesiekė Klero padaryti svajonių vyru, bet vis tiek buvo jo pusėje. O aš galiausiai ėmiau sirgti už Aleką. Tik kad Tesė buvo tokia ištikima ir tobula. Bet ir čia mūsų su rašytoju nuomonės nesutapo. Jam prireikė pabaigoje Tesę pakeisti tokia pat, tik be jos gyvenimo patirties - jaunesniąja seserimi.

Ir galiausiai niekaip negaliu pritarti rašytojui, kad žmones reikia vertinti pagal jų ketinimus, o ne pagal darbus.

Patiko (0)

Rodyk draugams