Kartais kelionė prilygsta alchemijai, kai iš daugybės keistų, sakytum nesuderinamų išorinių komponentų sieloje staiga išsikristalizuoja auksas!

Nesu didelė Ivanauskaitės, kaip rašytojos, gerbėja. Bet kaip moters, asmenybės, keliautojos - netgi labai didelė! Žaviuosi jos nepriklausomybe, gyvenimo būdu, veikla, pažiūromis.

O kadangi knygoje surinkti kažkada žurnalams rašyti straipsniai, tai su šia knyga pagavau du zuikius - ne tik patyriau malonumą skaitydama, bet ir, kadangi visai nežiūriu televizoriaus ir beveik neskaitau spaudos, tai gavosi puiki viso šito kompensacija.

Na ir aišku labiausiai patiko ne tie straipsniai, kuriuos rašant ruoštasi ir perskaityta nemažai literatūros (nors tai ir praplėtė išsilavinimo ribas), bet tie, kuriuos rašant pasinaudota asmenine patirtimi.

Mano susižavėjimas tik padidėjo!

Kinų išminčiaus manymu, gyvūnai skirstomi į keturiolika rūšių: 1) priklausančius imperatoriui; 2) tinkamus balzamuoti; 3) prijaukintus; 4) žinduklius (bet ne žinduolius); 5) sirenas; 6) pasakiškus; 7) paskirus šunis; 8) įtrauktus į šią klasifikaciją; 9) bėgiojančius kaip pamišėliai; 10) nesuskaičiuojamus; 11) nupieštus ploniausiu teptuku iš kupranugario kailio; 12) kitokius; 13) sudaužiusius gėlių vazą; 14) iš tolo panašius į musę.

Patiko (0)

Rodyk draugams